Ungdomsserien norrfinal, Föreningslista

2009-08-26


Förening:   Attunda Orienteringsklubb
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
INSK   341049 Mia Birkedal 1590   1  
INSK   239303 Eric DAngelo 1590   1  
U4   427869 Emma Takman 3380   1  
U4   343892 Patrik Johansson 3380   1  
U4   331428 Johanna Hallstedt 3380   1  
U3   417491 Samuel Holmström 2880   1  
U3   353951 Emilia Svensson 2880   1  
U3   331564 Madeleine Hallstedt 2880   1  
U2   352455 Ture Thörnvik 2200   1  
U2   427856 Ludvig Nordin 2200   1  
U2   43016 Emil Jorven-Bernegard 2200   1  
U2   432986 Anton Alfredsson 2200   1  
U2   241191 Amanda Fors 2200   1  
U2   403199 Veronica Redtzer 2200   1  
U2   427868 Felix Bengtsson 2200   1  
U2   347203 Samuel Lindén 2200   1  
U1   246630 Elsa Nordin 1890   1  
U1   231261 Alva Spennare 1890   1  
U1   212088 Ida Spennare 1890   1  
U1   212068 Ebba Johansson 1890   1  
U1   212047 Albin Karlsson 1890   1  
U1   41772 Emil Sone 1890   1  
U1   212090 Emil Wisell 1890   1  
U1   427862 Wiktor Enges 1890   1  
H10   331648 Oscar Månkell 2210   1 18:32
H10   347196 Ludvig Lindén 2210   1 18:46
H10   427857 Viktor Lindell 2210   1 18:50
H10   427858 Anton Nordin 2210   1 19:06
H10   990802 Oskar Enges 2210   1 19:12
H12   421827 Jakob Alfredsson 3030   1 18:31
H12   431065 Christian Redtzer 3030   1 18:37
H12   403581 Emil Roos 3030   1 18:43
H12   247606 Mattias Fors 3030   1 18:47
H12   242348 Harald Eriksson 3030   1 18:53
H12   970405 Rickard Månkell 3030   1 18:59
H12   427939 Nils Orbert 3030   1 19:05
H12   347414 Emil Takman 3030   1 19:09
D12   970418 Alice dAngelo 2850   1 18:34
D12   19447 Karin Jäderberg 2850   1 18:50
D12   431095 Miranda Wide Irlander 2850   1 18:56
H14   960816 Karl Enges 3620   1 18:33
H14   33587 Daniel Roos 3620   1 18:35
H14   950500 Alexander Fors 3620   1 18:41
H14   247625 Johannes Knutas 3620   1 18:44
H14   950223 Anton Daniels 3620   1 18:49
H14   343819 Simon Martelius 3620   1 18:51
D14   43438 Sofia Pettersson 3390   1 18:37
H16   927201 Martin Gelinder 4890   1 18:33
H16   895427 Axel Wrådhe 4890   1 18:37
H16   331372 Jonas Norell 4890   1 18:43
H16   930000 Jakob Redtzer 4890   1 18:45
H16   940829 Oscar Frylemo 4890   1 18:49
D16   940605 Laura dAngelo 4320   1 18:36
D16   330877 Agnes Lindström 4320   1 18:40
D16   979899 Katarina Hammas 4320   1 18:44
D16   239310 Linnea Daniels 4320   1 18:48
D16   241136 Tove Forshällen 4320   1 18:52


Förening:   Bromma-Vällingby SOK
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
U3   245634 Mattias Näsström 2880   1  
U2   431261 Sofie Berglund 2200   1  
U1   354252 Jesper Carlsson 1890   1  
U1   245607 Thea Rudeborg 1890   1  
U1   431261 Jesper Berglund 1890   1  
U1   354258 Julia Danasten 1890   1  
U1   245625 Afif Namaani 1890   1  
U1   437093 Tilda Bjurner 1890   1  
U1   437095 Stina Meyersson 1890   1  
U1   245636 Lukas Lantto 1890   1  
H12   245658 Viktor Janrik 3030   1 18:45
H12   354260 Felix Ekesiöö 3030   1 18:51
H14   245697 Oliver Ekesiöö 3620   1 18:37
H14   245669 Karl Janrik 3620   1 18:39
H14   951115 Martin Hunhammar 3620   1 18:46
D14   245624 Emma Bjessmo 3390   1 18:43
H16   930717 David Hunhammar 4890   1 18:31
H16   27798 Hampus Näsström 4890   1 18:38
H16   27806 Anton Ekesiöö 4890   1 18:40
H16   940131 Niklas Karlsson 4890   1 18:46
D16   27799 Julia Lindvall 4320   1 18:38


Förening:   IFK Lidingös Skid o Orienteringsklubb
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
U3   15120 Felix Tarandi 2880   1  
U2     Gösta Elfgren 2200   1  
U2     Jakob Dahlöf 2200   1  
H12   227308 Oliver Klingefjord 3030   1 18:33
H12   227387 Måns Tistad 3030   1 18:55
H12   227398 Mattias Perneby 3030   1 19:07
D12   345318 Isabella Enfors Tapper 2850   1 18:32
D12   227320 Emilia Ganslandt 2850   1 18:38
H14   227316 Henrik Broberg 3620   1 18:47


Förening:   Järfälla Orienteringsklubb
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
INSK     Niklas Svensson 1590   1  
U2   418072 Ludvig Lindström 2200   1  
U1   431174 Jennie Bergström 1890   1  
U1   431179 Isak Södersten 1890   1  
U1   426949 Johan Lundbäck 1890   1  
U1   420080 Isa Lundqvist 1890   1  
U1   362093 Erik Bovallius 1890   1  
U1   920919 Oskar Nilsson 1890   1  
H10   431172 Algot Lindestam 2210   1 18:30
H10   229943 Benjamin Langerak 2210   1 18:38
H10   246152 Linus Albinsson 2210   1 18:44
H10   431171 Malte Lindestam 2210   1 18:48
H10   342390 Johan Langerak 2210   1 18:52
H10   264333 Noel Waldenfjord 2210   1 19:00
H10   990329 Calle Nilsson 2210   1 19:04
H10   204953 Axel Bovallius 2210   1 19:10
D10   23206 Emmy Albinsson 2110   1 18:33
D10   426946 Jonna Lundbäck 2110   1 18:41
D10   431173 Elin Södersten 2110   1 18:49
D12   343934 Rebecca Waldenfjord 2850   1 18:48
D12   418075 Agnes Lundqvist 2850   1 18:54
D12   418074 Emelie Urzander 2850   1 18:58
H14   244961 Jefta Langerak 3620   1 18:36
H14   244935 Isak Langerak 3620   1 18:42
H16   229610 Andreas Winander-Schönning 4890   1 18:34
H16   930807 Rasmus Palmqvist 4890   1 18:36
H16   700070 Joakim Byström 4890   1 18:47


Förening:   Orienteringsklubben Österåker
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
U4   345223 Isabell Sjöberg 3380   1  
U3   234664 Pontus Marco-Karlsson 2880   1  
D10   353499 Malin Dahlbäck 2110   1 18:45
H12   433375 Ludvig Samuelsson 3030   1 18:49
H12   403190 Johan Persson 3030   1 19:03
H14   343548 Emil Lantz 3620   1 18:31
H16   253656 Tobias Andersson 4890   1 18:35
H16   343528 Mårten Holmström 4890   1 18:42
H16   364859 William Erlandsson 4890   1 18:51


Förening:   Sundbybergs Idrottsklubb
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
U2   417396 Jonathan Ståhl 2200   1  
U2   239971 Alicia Nilsson 2200   1  
U2   241975 Tobias Abrahamsson 2200   1  
U1   239991 Grim Tjernström 1890   1  
U1   239987 Aida Heddini 1890   1  
U1   239984 Elvira Ström 1890   1  
U1   239969 Simon Melander 1890   1  
U1   239963 Joel Dahlén 1890   1  
U1   431265 Johan Hennert 1890   1  
U1   19404 Kajsa Bogren 1890   1  
H10   429727 Joel Rudander 2210   1 18:34
H10   427034 Rasmus Kihl 2210   1 18:40
H10   431264 Olle Hennert 2210   1 18:56
H10   425172 Niklas Carlsson 2210   1 19:02
H10   239981 Hampus Huldt 2210   1 19:08
D10   404133 Vera Bogren 2110   1 18:37
H12   19449 Martin Kihl 3030   1 18:35
H12   239985 August Heddini 3030   1 18:41
D12   245162 Alexandra Reje 2850   1 18:36
D12   244169 Astrid Simonsson 2850   1 18:40
D12   437051 Ellen Robertsson 2850   1 19:02
H14   425173 Jonas Carlsson 3620   1 18:32
H14   427938 Niklas Reje 3620   1 18:34
H14   208924 Simon Lundin 3620   1 18:43
H14   436115 Erland Simonsson 3620   1 18:48
H14   239980 Teodor Huldt 3620   1 18:52
D14   437052 Malin Robertsson 3390   1 18:41
H16   940218 David Mellin 4890   1 18:30
H16   241988 Markus Hellström 4890   1 18:39
H16   930228 Fredrik Bjernulf 4890   1 18:44
H16   429942 Josef Sandén 4890   1 18:48
D16   239720 Liisa Wettemark 4320   1 18:34
D16   330830 Tove Sundh 4320   1 18:42


Förening:   Täby Orienteringsklubb
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
U2   347120 Anton Hänström 2200   1  
U2   431118 Linnea Johansson 2200   1  
U2   431119 Svante Johansson 2200   1  
U2   431379 Jonatan Svensson 2200   1  
U1   36491 Maja Sandvik 1890   1  
U1   330702 Vakant 1 1890   1  
U1     Edvin Oberger 1890   1  
U1     Ida Hänström 1890   1  
U1   355716 Vakant 5 1890   1  
U1   435863 Olivia Lavén 1890   1  
U1   355747 Vakant 4 1890   1  
U1   36609 Malin Hansson 1890   1  
U1   330738 Vakant 3 1890   1  
U1   36627 Fredrik Hansson 1890   1  
U1   330735 Vakant 2 1890   1  
H10   36430 Edvin Nordström 2210   1 18:36
H10   431379 Jonatan Svensson 2210   1 18:42
H10   249386 Vidar Persson 2210   1 18:54
H10   423368 Johan Herbert 2210   1 18:58
D10   234584 Malin Lundvall 2110   1 18:35
D10   423369 Anna Herbert 2110   1 18:47
H12   244294 Seth Wiman 3030   1 18:39
H12   347089 Gustav Aflodal 3030   1 18:57
H12   234540 Gabriel Lundvall 3030   1 19:01
D12   347020 Matilda Salén 2850   1 18:30
D12   347029 Hanna Hänström 2850   1 18:42
D12   249382 Emma Hagrot 2850   1 18:46
D12   347397 Vera Markgren 2850   1 18:52
D12   227390 Greta Forsgren 2850   1 19:00
H14   30060 Martin Herbert 3620   1 18:40
D14   249381 Linnéa Granlund 3390   1 18:35
H16   932403 Martin Olsson 4890   1 18:32
H16   930324 Henrik Olsson 4890   1 18:41
H16   501040 Martin Løvald Hellberg 4890   1 18:50
D16   930420 Hilda Forsgren 4320   1 18:46
D16   264647 Hedvig Markgren 4320   1 18:50


Förening:   Väsby Orienteringsklubb
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
U1   245909 Sofia Karls 1890   1  
U1   245944 Anton Karls 1890   1  
D10   228016 Andrea Törnqvist 2110   1 18:43
H14   350082 Lukas Olsson 3620   1 18:53
D14   426279 Viktoria Hallmans 3390   1 18:39


Förening:   Waxholms Orienteringsklubb
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
U3   234700 Peter Malmberg 2880   1  
U1     Oskar Edlund 1890   1  
U1     Anna Edlund 1890   1  
U1     Calle Hallsenius 1890   1  
U1     Sofia Sundin 1890   1  
U1     Sara Sundin 1890   1  
D10   347096 Selma Gumaelius 2110   1 18:39
H12     Axel Elmarsson 2880   1 18:29
D12   341864 Clara Sturk 2850   1 18:44
H14     Emil Elmarsson 3620   1 18:30
H14   409852 Anton Gumaelius 3620   1 18:38
H14   950116 Marcus Hammarström 3620   1 18:45
H14   231324 Oskar Sturk 3620   1 18:50
H16   331038 Nils Gumaelius 4890   1 18:52


Skapad 2009-08-25 23:16:57 med OLA version 4.1.3